DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Operace Babyshower

Jak to bude probíhat...

 

Kromě toho, že musíme všichni zvládnout udržet tuto akci jako tajemství, je nutné sladit především den D.


Pro hosty : vy, kteří pojedete autem, nechte ho prosím v některé z bočních ulic (viz mapa dole). Janča nesmí do poslední chvíle vědět, co ji čeká...Ti, kteří nestihnou přijít do 12:30, přijdou až po 13:00, kdy už bude Janča 100% v domě. Pokud se s někým z vás potká na ulici, pravděpodobně ji bude vše jasné :)


Pro Honzíka : domluv se s rodiči, aby jste byli JAKO oficiálně pozvaní k nim na oběd na 13:00. Přemýšlela jsem i nad jinou výmluvou, ale všechno ostatní (oběd, výlet) by Janča mohla zrušit. Navíc je více než jisté, že se hezky obleče a namaluje, aby ji pak nemrzelo, že by se sama sobě nelíbila na své vlastní oslavě (a fotkách!). Jelikož jsi již v minulosti fungoval jako kurýr pro moje morčíky, zavolám v pátek Janči s tím, zda nejedete do Blanska (pokud mi to sama do té doby neřekne) a nemůžete mě morčíka vzít (už si připravuju půdu a minule jsem se zmínila, že mám asi kupce...). Když přijedete, bude samozřejmě očekávat, že vám jen dám přepravku a pojedete. Nicméně já mám v plánu (a musíš mě s tím pomoct!) ji navrhnout, zda si rovnou neodvezete něco na mimčo, ale že jsem si nebyla jistá, zda se vám to bude líbit a jestli se na to můžete jen mrknout...těch pět minut bude chtít obětovat a pak...

...pak už je to na vás, zavolat PŘEKVAPENÍ, až vejde :) Ale prosím vás, nepřežeňte to, ať nám tam nezačne rodit :)

 

Jinak co se občerstvení týká - zajistím dort, salátové mísy, jednohubky a nějaké nealko. Kdokoliv by se chtěl nějak podílet, klidně vyrobte nějaké sladké, slané zákusky, věci zdravé i pro mlsné jazýčky a doneste je s sebou :)