DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Pořádáme oslavu...

Pořádáme oslavu...

Milá rodino a přátelé,

 

už když mi Janička oznámila, že si přeje miminko, zrodil se mi v hlavě plán, že ji uspořádám oslavu - Baby shower, na počet nastávající maminky. V ČR bývá spíš tradicí, že slaví tatínek s přáteli po porodu, ale já jsem se rozhodla, že chci, aby z toho něco měla i Janča :) Prožila se mnou celé moje těhotenství (a že to někdy nebylo lehké) a je to moje nejlepší kamarádka.

Jelikož byla nedávno jedním z hlavních strůjců mé oslavy pětadvacetin, tak si myslím, že jí taková forma překvapení nebude vadit a já budu mít (doufám) možnost, ji to taky oplatit :).

Vše velmi závisí i na vaší spolupráci - musíte to držet v tajnosti a nic ji neprozradit. Nejvíce v tomto směru spoléhám na Honzu, který bude muset vše vydržet do poslední chvíle, kdy ji dopraví i na místo oslavy.

Jelikož Janču už zachvátila nakupovací horečka, co potřebovala, to si na mimčo koupila. Tudíž jsem zavrhla nápad, že ji každý doneseme nějaký dáreček - co potřebuje, už buď má, nebo je spíš vhodnější, aby si to sama vybrala. Nemá cenu nosit zbytečné dárky. Proto mě napadlo, že bude asi nejlepší, když ji každý donese nějaký finanční příspěvek. Tak se může sama rozhodnout, na jaký účel peníze využije a vy ji dáte to, co skutečně potřebuje. Ráda tady každého uvidím i bez nějakého daru! Jen je to tip pro vás, aby jste zbytečně nekupovali chrastítka a oblečky (protože když už nic jiného, toho má tunu ode mě, ani to všechno nevyužije...). Nemějte strach, při tom všem kýči, co tu chystám, takovou realistickou věc jistě ocení .)

 

Sháním dva dobrovolníky, kteří mi v ten den pomůžou celou párty nachystat – pomazánky, saláty, nealko drinky, zkrátka občerstvení + nachystat program. Dále sháním někoho s opravdu dobrým foťákem, který by celou akci od začátku do konce dokumentoval (takže by bylo fajn, kdyby přišel už dřív a viděl i to „chystání“ :-) ).

 

Moc se na vás těším, potvrďte mi prosím svoji účast/neúčast co nejdříve, bude se od toho odvíjet občerstevní.

P.S.: Další info v podsekci Oficiální pozvánka

P.S.S.: Fotky z babyshower potom umístím do složky Fotogalerie

 

Verča