DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Program

 

Nechci vás do žádného programu nutit, zároveň jsem ale chtěla alespoň částečně dodržet tradici těchto oslav a pár věcí jsem proto nachystala. Kromě tématické výzdoby to tedy bude i nějaká ta zábava :-)

1. Zdobení bodíček

Bude probíhat průběžně, kdokoliv bude chtít, může bodíčko nazdobit. Bodíčka, ať už čistě bílá, nebo v nějaké barvě bez jiných aplikací, budeme zdobit pomocí nášivek, nažehlovaček (bude přítomna žehlička :-) ), kamínků, fixů a barev na textil, knoflíčků (zručnější mohou bodíčku třeba rozstřihnout a  vyrobit zapínání). K dispozici budou krejčovské nůžky, jehly, nitě...Každý host si můžete vybrat libovolný kousek oblečení z košíku, vyzdobit třeba něčím osobním a protože bude nutné (zvlášť kvůli fixám), aby bodíčka ležela a schla, nechám je usebe pár dní, než je pak Janičce předám. Je to krásný nápad, jak ji na miminko vyrobit něco od srdce, co opravdu využije.

2. Uhodni počet plen

V obyvacím pokoji bude stát koš, do kterého dám libovolný počet dětských plíneček. Během celé párty budete moct hádat, kolik plenek se tam nachází. Své typy házejte do malého akvária vedle koše. Vítěz dostává cenu a maminka si odnese koš plný plen (bude se jí jistě hodit oboje :-) )

3. Hádej, co držíš?!

Maminka bude mít zavázené oči a před sebou bude mít deset věcí týkajících se dětí, které může pouze ohmatat a hádat, co drží v ruce. Budou připravené tři verze této hry, takže po mamince si ji mohou vyzkoušet ještě dva zájemci/zájemkyně.

4. Po kom bude...?

Hra spočívá ve vyplnění formuláře, který na párty dostanete – zkuste tipnout, co bude mít miminko po tatínkovi a co po mamince?! Budoucí maminka také vyplní formulář a ten, který s ní bude mít nejvíc shodných odpovědí, vyhraje cenu!

5. Poskládej mamince miminko...

Spočívá ve vystřihování obrázků z mimi časopisů, které by měli dát dohromady obrázek budoucího miminka! Maminka na závěr zvolí obrázek, o kterém si myslí, že bude odpovídat! Každý se po vyrobení svého obrázku musí podepsat na zadní strnu, vyhlášení bude probíhat až na konci…Tady bych jenom ráda podotkla, že tu hru nemusíme brát tak vážně a klidně můžete vytvořit něco vtipného ..:)

 

Pokud máte někdo další nápady na program, klidně piště! Moc ráda je uvítám :) Co se předávání dárků týká, nechám to čistě na vás, kdy a jak Janičce pogratulujete. Nechci ji dostávat do rozpaků, že před sebou bude mít frontu, která ji na povel půjde třást rukou :)